כיסוי לגלקסי otterbox S22

אוטרבוקס משווקת בעולם ובישראל את 3 הסדרות של הכיסויים המובילים והחזקים בעולם, כיסוי ראשון הנו אוטרבוקס דיפנדר לגלקסי s22, כיסוי שני אוטרבוקס סימטרי ואוטרבוקס ריאקט ,


זוהי סקירה של כיסויי Otterbox עבור Galaxy S22, סדרת Commuter:

אין הכחשה, אוטרבוקס נחשב כנראה בין שמות המותגים הפופולריים ביותר בכל הנוגע למארזים לסמארטפונים. למעשה, "דיפנדר" הפך לחלק מאוצר המילים שלנו המתייחס למקרים עם הגנה רב-שכבתית קשוחה. ואפילו בשוק התחרותי והרווי מדי של אביזרי סמארטפון של היום, הרבה מהאנשים עדיין שמים את בטיחות הטלפונים שלהם בידי Otterbox. כאן קיבלתי הזדמנות לבחון את הגרסאות האחרונות שלהם לסדרות Commuter ו-Defender עבור Galaxy S22.

בדרך כלל, לאריזה הקמעונאית של Otterbox יש מצגת יפה בתוך קופסה שקופה מפלסטיק. אני בטוח שרובכם מכירים אותו או ראיתם אותו ב-Best Buy או בחנות המוביל המקומית שלכם. מכיוון שקיבלתי את דגימות הביקורת שלי ישירות מ- Otterbox, הן הגיעו בתוך שקיות ניילון קטנות עם תווית נפרדת. אבל ללא קשר לאריזה שבה אתה מקבל את אלה, הייתי ממליץ לשמור אותה יחד עם קבלה הרכישה שלך. תהליך האחריות של Otterbox הוא יסודי מאוד, ולמרות שהוא מציין "שנה אחת", אני יודע על מצבים שבהם אנשים הגישו תביעה עם תמונה של תיק פגום והוכחת רכישה לאחר פקיעת האחריות והצליחו לקבל את החלפתם. נכון, אתה משלם פרמיה, אבל אתה גם מקבל תמיכה סבירה בתמורה. עוד על המקרים בפועל בהמשך.

החל מ-Commuter Series, אתה מקבל הגנה שכבה כפולה עם שכבת בלימת זעזועים סיליקון פנימית ושכבה חיצונית עמידה בפני פגיעות למחשב. בנוסף, נרתיק Commuter מגיע גם עם מגן מסך סרט, כדי להגן על התצוגה שלך מפני שריטות. לשכבת הסיליקון הפנימית יש כפתורי הפעלה ועוצמת קול אטומים כדי להרחיק לכלוך ואבק, תוך כדי תגובת מישוש נחמדה. טעינת מיקרו USB ופתיחת אוזניות יש שניהם כיסויי יציאות להגנה מפני גורמים חיצוניים, אם כי זה גם מוסיף קצת לחץ על המחברים כאשר יש לך כבל טעינה או שקע אוזניות מחוברים. מניסיוני האישי, אם זה מפריע לך - אתה תמיד יכול לחתוך לכבות אותם. לפתחי יציאה אחרים בחלק העליון, התחתון והאחורי של המארז יש חיתוכים מדויקים ויישור מושלם עם S22.

ההרכבה של המארז ישר קדימה במקום שבו אתה מתחיל עם שרוול פנימי, מוודא שהטלפון מוכנס במלואו, הקצוות מכוסים, וכפתורי ההפעלה והווליום מיושרים, ולאחר מכן החל את המעטפת החיצונית. לאחר ההרכבה, המארז מוסיף מעט נפח אך על חשבון הגנה נוספת. מעטפת הסיליקון הפנימית מספקת פגוש הגון במסך הקדמי המאפשר לך להניח את הטלפון עם הפנים כלפי מטה. כמו כן, אתה מקבל אחיזה הגונה מכיוון ששכבת הפלסטיק החיצונית אינה מכסה במלואה את דפנות מעטפת הסיליקון. למרבה הצער, מעטפת המחשב החיצונית מעט חלקה בידיים שלך ועלולה להפוך לבעיה כאשר אתה מניח את הטלפון שלך עם הפנים כלפי מעלה, שם הוא יכול להחליק מהמשטח החלק אם יחבוט בו. יחד עם זאת, כיסוי אחורי חלק פירושו דרך קלה להיכנס ולצאת מהכיס. התבוננות נוספת, המארז הזה עובד היטב עם רוב מגני הסרט וכמה מגיני זכוכית מחוסמת דקים שבהם פגוש סיליקון של השכבות הפנימיות לא אמור להרים את הקצוות.

בעוד שסדרת Commuter נחשבת לגרסה ה"רזה" יותר שלהן, סדרת Defender מוסיפה קצת נפח בולט עם הגנה עטיפה מלאה, אבל זה חבל. כך או כך, זה מחיר לשלם עבור הגנה אולטימטיבית - וזה בדיוק מה שאתה הולך לקבל! החל ממעטפת מחשב משולבת פנימית יש לך מגן מסך מובנה וגם שכבה דקה נוספת של חומר בולם זעזועים בתוך המעטפת הזו. מגן מסך מובנה מבוסס על סרטים ובעל גזרה לכפתור הבית. ההרכבה של מארז הפלסטיק הפנימי היה שיפור עצום בהשוואה למארזי ה-Defender הקודמים שבהם הלשוניות הרבה יותר קלות כעת להינעל ולהתפרק. נוסף על כך, יש לך שכבת סיליקון נוספת לבלימת זעזועים המונחת מעל מעטפת המחשב. היצירה הזו מוסיפה שכבה נוספת של הגנה מפני זעזועים וגם משפרת משמעותית את האחיזה. כמו כן, אינך צריך לדאוג יותר שהטלפון שלך יחליק מהמשטח כשהוא מונח עם הפנים כלפי מעלה. כמובן, עם הפנים כלפי מטה יש לך גם כמות ניכרת של שפה קדמית כדי להרחיק אותה מהשטח. רק זכור שזה רק מגן מסך סרט שבו כל פגיעה ישירה לא תגן על התצוגה שלך. בשביל זה תזדקק למגן זכוכית מחוסמת, אבל עם Defender אתה יכול להשתמש רק בזכוכית מחוסמת דקה שתתאים למעטפת הפנימית.

בדיוק כמו עם Commuter, ל-Defender יש יציאות מיקרו usb ואוזניות מכוסות ומוגנים מכל לכלוך ואבק. כמו כן, כפתורי עוצמת הקול וההפעלה מכוסים ויש להם תגובת מישוש נחמדה בלחיצה. לשאר היציאות יש חיתוכים מדויקים ויישור מושלם. הבעיה היחידה שעדיין נותרה היא שפתיחת יציאת המיקרו-USB מוגבלת על ידי מגני פלסטיק של המעטפת הפנימית המאפשרים רק שימוש במחברי טעינה ממוצעים או צרים. זה כנראה לא הולך להיות בעיה עבור הרוב, אבל אני חייב להכיר בכך שכמה כבלי מיקרו-USB עם מחבר גדול יותר עשויים שלא להתאים.

אחרון חביב, Otterbox מגיע גם עם נרתיק מהדק חגורה המאפשר לך לשאת את תיק ה-Defender שלך מחובר לחגורה. נרתיק תפס חגורה יהיה שימושי במיוחד כאשר אתה מבלה הרבה זמן בחוץ. מארז ה-Defender מתאים בתוך הנרתיק עם הפנים פנימה והן עם הפנים החוצה. בדרך כלל להגנה נוספת, תרצה לשמור אותו עם הפנים פנימה, אבל יש גם יתרון למקם אותו עם הפנים החוצה מכיוון שתפס חגורה ננעל במצב פתוח ומשמש כמעמד לעמידה על ה-S22 שלך בכיוון נוף לצפייה בסרט או להפעיל סרטון וכו'.

בעוד שסדרת אוטרבוקס Commuter נחשבת לגרסה ה"רזה" יותר שלהן, סדרת Defender מוסיפה קצת נפח בולט עם הגנה עטיפה מלאה, אבל זה חבל. כך או כך, זה מחיר לשלם עבור הגנה אולטימטיבית - וזה בדיוק מה שאתה הולך לקבל! החל ממעטפת מחשב משולבת פנימית יש לך מגן מסך מובנה וגם שכבה דקה נוספת של חומר בולם זעזועים בתוך המעטפת הזו. מגן מסך מובנה מבוסס על סרטים ובעל גזרה לכפתור הבית. ההרכבה של מארז הפלסטיק הפנימי היה שיפור עצום בהשוואה למארזי ה-Defender הקודמים שבהם הלשוניות הרבה יותר קלות כעת להינעל ולהתפרק. נוסף על כך, יש לך שכבת סיליקון נוספת לבלימת זעזועים המונחת מעל מעטפת המחשב. היצירה הזו מוסיפה שכבה נוספת של הגנה מפני זעזועים וגם משפרת משמעותית את האחיזה. כמו כן, אינך צריך לדאוג יותר שהטלפון שלך יחליק מהמשטח כשהוא מונח עם הפנים כלפי מעלה. כמובן, עם הפנים כלפי מטה יש לך גם כמות ניכרת של שפה קדמית כדי להרחיק אותה מהשטח. רק זכור שזה רק מגן מסך סרט שבו כל פגיעה ישירה לא תגן על התצוגה שלך. בשביל זה תזדקק למגן זכוכית מחוסמת, אבל עם Defender אתה יכול להשתמש רק בזכוכית מחוסמת דקה שתתאים למעטפת הפנימית. לרכישת כיסוי לגלקסי s22 כנסו לאתר שלנו


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה