קצת על אוטרבוקס

אוטרבוקס היא החברה מספר 1 בעולם לייצור כיסויים בטכנולוגיה מיוחדת.
הסיפור שלנו
יש לנו טכנולוגיה מכוסת !
אוטרבוקס ידועה בתור חברה חדשנית של פתרונות הגנה ליצרנים המובילים בעולם של מכשירי סמארטפון וספקיות הסלולר והמפיצים יודעים שיש לנו טכנולוגיה ולא רק כיסוי.
מתחיל עם משהו פשוט כמו תיבה, OtterBox נוסדה בשנת 1998 ובנויה על יסודות של עבודה קשה, יצירתיות והתמדה. הכיסוייפ שלנו מוקדשים לכל האנשים , ספונטניים, מבולבל, חסרי החן ששברו מכשיר יקר או בשל אורח החיים הפעיל שלהם ואוהבים מאוד את הלקוחות שלנו.
"הרוח החדשנית" של מייסד ויו"ר קורט ריצ'רדסון קידם את הפיתוח של קווי המוצרים שלנו מתיבות עמידות למים לארבע דגמים פופלאריים של כיסויים לסמארטפונים.OtterBox ממוקמת באחת הערים הגדולות ביותר באמריקה - פורט קולינס, קולורדו מדורגת # 1 בשנת 2006, והמס '2 בשנת 2008 על של מגזין Money "המקומות הטובים ביותר לחיות" לפורט קולינס גישה נוחה להרי הרוקי לרכיבה על אופניים, טיולי הליכה, ריצה, מחנאות, קיאקים, שייט, סקי, סנובורד ופעילויות אחרות. רבים מאיתנו משתמשים בכיסויים שלנו בכל יום, במשרד, בחוץ ומסביב לעיר .
לאורך השנים, אנחנו כבר הקשבנו למשוב מהלקוחות ומייחסים את האבולוציה של המוצרים שלנו לצרכנים שכבר אתגרו אותנו לקחת את הרעיון של אריזת מגן לרמה הבאה.
בOtterBox, זה לא אדם אחד משנה את העולם של המקרים, זה קבוצה!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה