כיסויים מזויפים של אוטרבוקס למד עוד

כיסוי לגלקסי 4, כיסוי לגלקסי 5 אייפון 5, גלקסי נוט 3, , גלקסי 3 ועוד קונים אך ורק מהיבואן הרשמי של אוטרבוקס בישראל אייפון קאבר. כיסוי זול = כיסוי מזוייף.
מחיר זה שם המשחק, מחיר מפתה ? מחיר טוב מידי + אחריות יבואן רשמי ? נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, נכון ? אז זהו שזה נכון אוטרבוקס זול = למזוייף.האתרים שימכרו לכם כיסויים מזוייפים יעשו הכל אבל הכל בכדי להראות לכם כמה הכיסוי באתר שלהם מקורי ולא מזוייף, החל מאחריות למשך תקופה כלשהי, הבטחה שמדובר בכיסוי מקורי, שימוש וזיוף תו המשווק הרשמי ועוד. כיסוי מקורי קונים מאתרים רשמיים שאושרו ע"י אוטרבוקס למכירת כיסויים מקוריים, כל אתר אחר אשר אינו מופיע כאן אמינותו מוטלת בספק אדיר וארץ ייצור הכיסוי אינה ידועה והכיסוי אינו מגיע מהמפעלים של אוטרבוקס ברחבי העולם.

כמו תמיד כיסוי לגלקסי 5 מקורי מסדרת Otterbox ® קונים אך ורק ברשתות המובחרות או אצל  

המפיצים המורשים הבאים :
iphonecover.co.il | androidshop.co.il  | itel.co.il since 1998|   applecover.co.il| lקצת על כיסויים מזוייפים בישראל ו EBAY 
חברת אוטרבוקס היא חברה אמריקאית המתמחה בייצור כיסויים קשוחים במיוחד לציוד אלקטרוני. היא החלה את דרכה ביצרנית של מגנים לציוד של צבא ארה"ב והשתמשה בידע הנרחב שצרה ע"מ ליצור כיסויים בלתי ניתנים להריסה לסמארטפונים ולמוצרי אלקטרוניקה אחרים

כיסויים מזוייפים

כיסויים לאייפון 5  וגם כיסויים לגלקסי 4 של חברת אוטרבוקס נחשבים לכיסויים בין הטובים ביותר בעולם מבחינת רמת ההגנה והנוחות שהם מספקים. הפופולאריות הרבה שלהם גורמת להפצה רבה של כיסויים מזוייפים באיכות נמוכה. בעוד שבחלק מהמוצרי היום יום אין סכנה במוצר מזוייף (כמו חולצה למשל), הרי שבתחום הכיסויים לאייפון 5 מוצר מזוייף ברמה נמוכה משמעו סיכון בעת נפילה. יתר על כן, מכיוון שמוצרי חברת אוטרבוקס נחשבים לכיסויים החזקים ביותר הקיימים, הבעלים של כיסוי מזוייף סבור שהוא בעל הגנה מלאה לאייפון שלו ויכול לגלות את האמת הכואבת בעת נפילה. במאמר הבא אני אדריך באופן כללי כיצד ניתן לזהות זיופים של אוטרבוקס ולא ליפול בפח.

לפני מספר ימים הזדמן אלי אדם שקנה כיסוי דיפנדר בחנות מכובדת בארץ, ולאחר נפילה מגובה לא רב נשבר הכיסוי שלו, יחד עם מסך האייפון 5. אותו אדם התעצבן שהכיסוי אותו קנה במיטב כספו לא הצליח להגן בזמן נפילה, התעצבן יותר כשנדרש לשלם לא פחות מ 1,200 ש"ח טבין ותקילין למעבדה על החלפת מסך לאייפון 5 שלו, ורתח ממש כשהסברתי לו שרכש כיסוי מזוייף. ההפסד שלו הוא הרווח שלכם מכיוון שיצא לי לראות במו עיני כיצד נראה כיסוי דיפנדר מזוייף לאייפון 5 וכעת אני יכול להסביר מה ההבדלים וכיצד ניתן להבחין ביניהם.

הכלל הבסיסי ביותר הוא מחיר הכיסוי. כיסוי הדיפנדר, הכיסוי הפופולארי ביותר של החברה, נמכר באתר חברת אוטרבוקס בארה"ב בכ 50 דולר לא כולל מס מקומי ומשלוח. בארץ הקודש הוא נמכר ע"י היבואן הרשמי במחיר של 279 ש"ח. מחיר נמוך יותר באופן משמעותי מצביע על כיסוי מזוייף. אין הדבר אומר שכיסוי הנמכר במחיר זול יותר יהיה בהכרח זיוף, אך הדבר מעלה חשד רב. באיביי ניתן להשיג כיסויים מזוייפים רבים במחירים של כ- 100 ש"ח בלבד כולל משלוח. בעלי חנויות ודוכנים בארץ קונים כיסויים כאלה ומוכרים אותם בעצמם כמקוריים, למרות שאין כך.

פרט לכך, קשה לצרכן הרגיל לדעת אם הוא רוכש מוצר מקורי או מזוייף ללא פתיחת הקופסה, מה שקורה בד"כ לאחר רכישת הכיסוי. ניתן לעיתים לחוש את הסיליקון בו משתמשים הזייפנים. בעוד בכיסוי אוטרבוקס דיפנדר מקורי הסיליקון חזק והדוק לצידי מסגרת הפלסטיק, בחלק מהזיופים הסיליקון רופף יותר ומאפשר חופש תנועה (וכניסת אבק וחול). פרט לכך, סימן עזר נוסף הוא ההולוגרמה בחלקה העליון של האריזה. בכיסוי אוטרבוקס מקורי קיימת הולוגרמה ברורה של חברת אוטרבוקס אך בזיופים ההולגרמה דהוייה ושונה במקצת מזו המקורית. בזיוף אותו ראיתי ההולוגרמה הייתה קיימת אך שונה מזו שבמקורי, אך קשה להבדיל ביניהן ללא השוואה.

לסיכום, רכישה של כיסוי אוטרבוקס לאייפון 5 מזוייף או כיסוי לגלקסי 4 של אוטרבוקס היא קלה אך לא מומלצת. האיכות של הזיוף אינה ידועה ושבר במסך האייפון 5 כתוצאה משימוש בכיסוי מזוייף יכול לעלות לכם במעות רבות. הקפידו לרכוש את הכיסוי מהיבואן הרשמי אייפון קאבר ישראל 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה